Gdańsk - czyli moja stolica polskiego Bałtyku!

09:27:00


Malownicze uliczki Gdańska z przepięknymi kamienicami na tle nieba wydają się być idealnym tłem na scenie życia, a przynajmniej pięknego weekendu :) To miasto zachwyca kolorami, detalem, niesamowitymi ludźmi, którzy tworzą tak genialną mieszankę, w której każda najmniejsza osóbka wydaje się być totalnie wyjątkowym, interesującym człowiekiem. Gdańsk tak bardzo żyje! To życie i tę energię widać w każdym budynku, w każdej twarzy. A to, że zaraz za rogiem jest nieskończona panorama morskich fal? Oh tak! Tego mi było trzeba!Gdańska starówka to jedno z piękniejszych miejsc jakie udało mi się zobaczyć!To właśnie tu, nowoczesne elementy wplatane są w historię, dzięki czemu dookoła panuje niesmaowity kilimat!Mimo, że Gdańsk położony jest nad morzem, z dala od gór, czy łąk, to naprawdę dużo tu zieleni!

Oczywiście, po zwiedzaniu, warto udać się na plażę, ponieważ polski piasek jest zupełnie inny niż zagraniczne!!


Może Ci się także spodobać

3 komentarze

  1. Nieraz zwiedzałam Gdańsk, pięknie uchwyciłaś piękno tego miasta :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Raz byłam w Gdańsku i bardzo chciałabym tam kiedyś wrócić, bo to naprawdę piękne miasto. Cudne zdjęcia !

    OdpowiedzUsuń
  3. Zdjęcia niebywale klimatyczne, mimio iż Gdańsk nie budzi mojej sympatii... Dla mnie numerem jeden jest plaża cudownie u was uchwycona!

    OdpowiedzUsuń

Popularne wpisy

Polecany post

Toaletka - kolejne marzenie spełnione

Znowu zmiany? Tak! Uwielbiam ciągle coś robić w pokoju. Moja głowa jest ciągle pełna pomysłów! Zawsze marzyłam o toaletce, a dziś marze...