Christmas DIY ideals

03:21:00


Jak już pewnie wiecie, średnio przepadam za zimnem, jednak przeglądanie zdjęć z zimą w roli głównej jest miłym i inspirującym zajęciem! Ta pora roku jest niesamowicie fotogeniczna. Piękne kolory, dookoła unoszą się aromatyczne zapachy świeczek i ulubionych grudniowych przypraw. Wnętrza zaczynają robić się wyjątkowo przytulne i ciepłe, a herbatki wypijane pod kocem przepyszne! To wszystko sprawia, że w powietrzu czuć niepowtarzalny klimat, który kocham !! 

U mnie coraz bardziej zaczyna się robić świątecznie - w końcu już grudzień! Najwyższy czas zadbać o ten niesamowity klimat, bo tylko wtedy cieszymy się z najmniejszych rzeczy! Każdy       uśmiech oraz każda błyskotka sprawia nam niesamowitą radość. Na święta warto zaopatrzyć się w świąteczne artykuły. Teraz wiele z nich jest na promocji, więc niedużym kosztem można wiele zrobić. 


1. Świąteczne gwiazdki2. Piórkowa choineczka


Stożek obklejony kolorowymi piórkami. Oklepany pomysł? Może i tak, ale mnie zachwyca!


3. Piórkowa bombka
 Przed nami cudowny przedświąteczny czas, na który wielu z nas czeka. Nastrojowe piosenki, migoczące światełka i atmosfera pełna miłości!! 
(Czytając tego posta koniecznie włącz muzykę!)
W święta uwielbiam bawić się w wielkiego artystę. (Pamiętajmy, że w grudniu każdy z nas jest artystą!!) Możemy wykazać się ogromną kreatywnością oraz dać upływ fantazji. (Jeśli jedyne czego Ci brakuje to pomysłów, ale nie brak zapału to posiłkuj się inspiracjami które otaczają nasz świat z każdej strony!) 
Życzę wam udanych mikołajek! Mam nadzieję, że jak co roku będziecie zarażać wszystkich uśmiechami!


/J

Może Ci się także spodobać

1 komentarze

  1. Świetne inspiracje :) Nie mogę doczekać się świąt - czuję, że będą magiczne :)

    OdpowiedzUsuń

Popularne wpisy

Polecany post

Toaletka - kolejne marzenie spełnione

Znowu zmiany? Tak! Uwielbiam ciągle coś robić w pokoju. Moja głowa jest ciągle pełna pomysłów! Zawsze marzyłam o toaletce, a dziś marze...