Krakowskie przygotowania do świąt

07:51:00

Magia świat coraz bliżej. Co prawda nie ma jeszcze śniegu (z którego można zrobić uśmiechniętego bałwanka), ale trzeba zacząć przygotowania na czerpanie 200% radości, uśmiechu i szczęścia. W końcu musi nam starczyć na kolejny rok!


Na krakowskim rynku zawsze jest pięknie, lecz to właśnie teraz jest najbardziej klimatycznie. Dookoła mnóstwo ludzi, a język polski nie jest już głównym językiem Krakowa. Kto wie może krakowianie pochowali się z swoich domkach przy piecach? W każdym razie miasto tętni życiem! Już od rana można usłyszeć świąteczne piosenki i aż chce się uśmiechać do przechodniów, by mieli lepszy dzień. 


Galerie już przybrane i gdzie się nie obejrzysz świeca choinki!
Kiermasz świąteczny
Na rynku każde stoisko zaprasza do siebie przez wrażenia wzrokowe, słuchowe czy zapachowe! Nie da się przejść obojętnie wśród magicznych ozdób choinkowych, kolorowych laleczek czy zdobionych filiżanek. Każdy znajdzie coś dla siebie - lokalne specjały, tradycyjne potrawy czy przepyszne przekąski. W tle usłyszeć można muzykę, która idealnie wpisuje się w ten klimat. 

A wy kiedy wybieracie się do świątecznego Krakowa? /J


Może Ci się także spodobać

0 komentarze

Popularne wpisy

Polecany post

Toaletka - kolejne marzenie spełnione

Znowu zmiany? Tak! Uwielbiam ciągle coś robić w pokoju. Moja głowa jest ciągle pełna pomysłów! Zawsze marzyłam o toaletce, a dziś marze...