Proste i tanie metamorfozy dodatków

04:14:00

Dekoracja domu nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Designerskie dodatki można niewielkim nakładem finansowym i fizycznym wykonać  lub poprawić (te kupione na dużych promocjach w ulubionych sklepach, czy nawet supermarketach) w domu. Odrobina fantazji i pomysłu wystarczy na indywidualną i niepowtarzalną ozdobę.1. Drewniany napis "HOME" 

Dziecięcy motyw czerwieni na kostce drewna można zastąpić popularnym już od końca 2016 roku odcieniem miedzi lub złota. Farbka to koszt około 10 złoty, a jaki efekt! Kolory te dodadzą przedmiotom nowego wymiaru, idealnie wpasowując się w aktualne trendy w aranżacji wnętrz.2. Doniczki

Motyw miedzi w moim pokoju powtórzyłam również w doniczkach. Zwykłe, tanie doniczki, czy osłonki wystarczy pomalować farbą w ulubionych kolorach. Dobrym rozwiązaniem jest również stosowanie farby w sprayu do różnych powierzchni i materiałów. 
Do małych roślinek warto użyć też prostych i minimalistycznych świeczników ze szkła. 3. Drewniana skrzynka 

Już za nieduże pieniądze można zdobyć skrzynkę najczęściej służącą do przechowywania owoców np. jabłek. Wystarczy ją tylko oczyścić oraz zabezpieczyć. Można pomalować farbą w sprayu lub zostawić jej naturalny kolor. Wszystko zależy od waszego pomysłu. Skrzyneczka sprawdzi się w roli półki na książki, stolika nocnego, czy kawowego ( wystarczy zamontować kółeczka, żeby stół stał się mobilny).


Może Ci się także spodobać

1 komentarze

Popularne wpisy

Polecany post

Toaletka - kolejne marzenie spełnione

Znowu zmiany? Tak! Uwielbiam ciągle coś robić w pokoju. Moja głowa jest ciągle pełna pomysłów! Zawsze marzyłam o toaletce, a dziś marze...