Drobne zmiany i o moich inspiracjach

20:30:00


Wreszcie udało mi się wprowadzić w moim pokoju kilka drobnych zmian! Od jakiegoś czasu "maltretowałam się" cudownymi zdjęciami tzw. żarówek na kablu. Jestem wręcz zauroczona tym pomysłem i ogromnie się cieszę, że i mi udało się spełnić moje malutkie marzenie!
Kto powiedział, że nowoczesne znaczy drogie? Cały patent to koszt ok 30 złotych dostępny w sieci sklepów ikea!*

 Kolejnym moim małym "projektem" było zamontowanie półki na zdjęcia. Jest ona dokładnie przemyślana, bo dzięki takiej konstrukcji jest stabilna i nie trzeba się obawiać, ze jakieś zdjęcie z niej spadnie! 
Ta półeczka również dostępna jest w sieci sklepów Ikea: 

Internet jest kopalnią inspiracji i wspaniałych pomysłów! Dajmy się im oczarować i zabierzmy się do roboty, by żyło nam się wygodniej w piękniejszym miejscu! 
 Jedną z ciekawszych stron jakie udało mi się odwiedzić jest Pinterest. Każdego dnia staram się do niego zaglądać, by czerpać jak najwięcej motywacji do działania i spełniania kolejnych celów!Więcej inspiracji? Zapraszam na mój profil na pinterest.com :)*bez ceny żarówki 

/Julita

Może Ci się także spodobać

2 komentarze

Popularne wpisy

Polecany post

Toaletka - kolejne marzenie spełnione

Znowu zmiany? Tak! Uwielbiam ciągle coś robić w pokoju. Moja głowa jest ciągle pełna pomysłów! Zawsze marzyłam o toaletce, a dziś marze...