#winterhome czyli zimowe inspiracje

09:55:00


Zimowe inspiracje, czyli nic innego jak biel i szarość w połączeniu z ciepłym kolorem drewna!
"Zimowy", "przytulny" efekt osiągnąć można, przez kominek, w którym intensywnie palą się kawałki drewna albo przez rozrzucone poduszki na miękkim kocyku rozłożonym na sofie. A kolorystyka- oczywiste jest, że pewnego rodzaju monochromatyczna, na której widok już człowiek jest odprężony i spokojny! Jeśli do tego dojdzie relaksująca muzyka i cała gama świeczek zapachowych - to już siódme niebo!


Chyba zdążyliście się przekonać, że jestem wielką fanką białych wnętrz z pomysłem! Jednym z moich ulubionych stylów w architekturze wnętrz jest styl skandynawski, którym będę was dziś inspirować!

Motyw drewna we wnętrzach zawsze intryguje. W stylu skandynawskim prostota zawsze bierze górę, pewnie dlatego tak go uwielbiam.Często oglądając zdjęcia magicznych wręcz wnętrz dostrzegam motyw drabiny, który ze zdjęcia na zdjęcie coraz bardziej mi się podoba! No i oczywiście rośliny! Czym prościej tym lepiej oczywiście. Szkło dodatkowo ukaże minimalistyczną naturę oraz pewnego rodzaju surowość.


Białe wnętrza (urządzone z pomysłem) są bardzo efektowne i tanie. Nie oszukujmy się białe okna, kaloryfery czy farby kosztują dużo mniej, niż kolorowe! 
A efekt? Oceńcie sami :)


W materiałach mamy totalną dowolność, ale moim zdaniem czym miększe tym lepiej ;)!!


Zapraszam do obserwowania mnie na instagramie/Julita

Może Ci się także spodobać

1 komentarze

  1. Piękne propozycje,wiele ciekawych pomysłów do wykorzystania.

    OdpowiedzUsuń

Popularne wpisy

Polecany post

Toaletka - kolejne marzenie spełnione

Znowu zmiany? Tak! Uwielbiam ciągle coś robić w pokoju. Moja głowa jest ciągle pełna pomysłów! Zawsze marzyłam o toaletce, a dziś marze...