Mom jeans - czyli dlaczego warto udać się do lumpeksu

10:25:00

Hit lat 90. - spodnie popularnie nazywane MOM JEANS ostatnio podbijają internet i świat mody. Ja również się w nich zakochałam, więc udałam się na poszukiwanie wymarzonego modelu. Długo zajęło mi znalezienie i nie obyło się bez kilku porażek! 
Mianowicie sama nie byłam posiadaczką starych jeansów, które moja rodzinka mogłaby zakopać głęboko w starej szafie. Cóż więc zrobić? Odpowiedź jest niebywale prosta: udać się do skarbnicy starych zapomnianych ciuchów i dać im drugie życie! Lumpki, lumpki lumpki! Trzeba mieć dużo cierpliwości, żeby znaleźć to, czego się szuka, ale efekty mogą być zadziwiające. Jedno jest pewne, by być oryginalnym nie może zabraknąć nam kreatywności i marzeń!


 W wielu sieciówkach pojawia się ten krój spodni, ale to własnie w szafie lub w second handach, znajdziecie ubrania z duszą, które idealnie nadarzą się do minimalistycznej stylizacji. Ja dziś postawiłam na czarny golf, ale równie dobrze sprawdzi się biały, czarny lub szary t-shirt! Bawcie się i odwiedzajcie lumpeksy! :)

INSP:


Może Ci się także spodobać

2 komentarze

Popularne wpisy

Polecany post

Toaletka - kolejne marzenie spełnione

Znowu zmiany? Tak! Uwielbiam ciągle coś robić w pokoju. Moja głowa jest ciągle pełna pomysłów! Zawsze marzyłam o toaletce, a dziś marze...