#Detoxwater

06:45:00

Lato zbliża się wielkimi krokami, więc czas na wiosenny, poświąteczny detox! Pierwszym krokiem, o który powinniśmy zadbać przed sezonem bikini to odpowiednie nawodnienie organizmu! Ale zapytacie jak zmusić swój organizm do przyjmowania 2 litrów wody dziennie ? Jest na to pyszny sposób #DETOXWATER. Do wody mineralnej wystarczy wkroić owoce, dzięki czemu nasz napój będzie pięknie wyglądał i jeszcze lepiej smakował. Wierzę, ze pijąc takie napoje szybko pożegnacie się z słodzonymi i gazowanymi sokami!!

Jak ją przygotować ? Absolutnym hitem jest woda z ogórkiem, cytrusami i miętą oraz z pokrojonymi truskawkami. Detox water wzbogacać można kolorowymi owocami ( takie jak melon, mango, borówki, jeżyny, maliny, kiwi ) oraz dodatkami w postaci przypraw ( kurkuma, chili, imbir czy kardamon ). Dobrym pomysłem będzie dodanie do napoju nasion chia lub jagód goi. Tutaj absolutnie nie ma ograniczeń, eksperymentuj i ciesz się z wiosennego detoxu!!
Może Ci się także spodobać

1 komentarze

Popularne wpisy

Polecany post

Toaletka - kolejne marzenie spełnione

Znowu zmiany? Tak! Uwielbiam ciągle coś robić w pokoju. Moja głowa jest ciągle pełna pomysłów! Zawsze marzyłam o toaletce, a dziś marze...